Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Off
de: Aus

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Interval
de: Intervall

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Initial charge
de: Grundgebühr
