Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Interval
el: Περίοδος

en: About
el: Περί
