Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago
