Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Commerce
es: Comercio

en: Interval
es: Intervalo

en: About
es: Acerca de

en: Initial charge
es: Cargo inicial
