Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Interval
eu: Bitartea

en: About
eu: (r)i buruz
