Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Commerce
fa: تجارت

en: Interval
fa: دوره

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
