Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
