Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: About
hr: Opis
