Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Commerce
hu: Bolt

en: Interval
hu: Időköz

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Initial charge
hu: Kezdő terhelés
