Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Off
id: Matikan

en: Custom
id: Tersuai

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Commerce
id: Perdagangan

en: About
id: Tentang
