Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Commerce
is: Verslun

en: About
is: Um
