Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Interval
it: Intervallo

en: About
it: Informazioni
