Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Interval
ja: 間隔

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト
