Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Custom
jv: Kostum

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: About
jv: Ngenani
