Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: About
km: អំពី
