Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: About
ku: دەربارە
