Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Interval
lt: Intervalas

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
