Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Interval
lv: Intervāls

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
