Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Off
mr: बंद

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
