Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: About
ne: बारेमा
