Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Initial charge
nl: Initiële bijdrage
