Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag
