Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Interval
pl: Interwał

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie
