Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: About
ro: Despre
