Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Commerce
sk: Obchod

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
