Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: About
sl: O modulu
