Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Interval
sv: Intervall

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Initial charge
sv: Grunddebitering
