Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: About
ta: பற்றி
