Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: About
te: గురించి
