Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Commerce
uk: Комерція

en: Interval
uk: Проміжок

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль
