Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: About
vi: Giới thiệu
