Vipps Recurring Payments (8.x-1.19-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Off
bg: Изключи
