Vipps Recurring Payments (8.x-1.19-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Off
pt: Desligado

en: About
pt: Sobre
