Vipps Recurring Payments (8.x-1.21-alpha1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Parent id
eu: Gurasoak id
