Vipps Recurring Payments (8.x-1.21-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
