Vipps Recurring Payments (8.x-1.22-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Price
he: מחיר

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: About
he: אודות

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
