Vipps Recurring Payments (8.x-1.22-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Changed
sr: Промењен
