Vipps Recurring Payments (8.x-1.23-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
