Vipps Recurring Payments (8.x-1.24-alpha1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Price
sl: Cena

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: About
sl: O modulu
