Vipps Recurring Payments (8.x-1.25-alpha1) - en to fr translation catalogue (41 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Revisions
fr: Versions

en: Price
fr: Prix

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Create new revision
fr: Créer une nouvelle version

en: Revert
fr: Rétablir

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: Revision
fr: Version

en: Changed
fr: Modifié

en: Revision of %title from %date
fr: Version de %title du %date

en: Yearly
fr: Annuellement

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir rétablir la version du %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer la version du %revision-date ?

en: About
fr: À propos

en: Initial charge
fr: Frais initiaux

en: Parent id
fr: ID du parent

en: Delete all revisions
fr: Supprimer toutes les versions

en: Mobile number
fr: Numéro de GSM

en: Copy of the revision from %date.
fr: Copie de la version du %date.

en: Current revision
fr: Version actuelle

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.

en: @date by @username
fr: @date par @username

en: @langname revisions for %title
fr: Versions en @langname pour %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir rétablir la traduction en @language à la version du %revision-date ?

en: Revert content shared among translations
fr: Rétablir le contenu partagé entre les traductions
