Vipps Recurring Payments (8.x-1.26-alpha1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
