Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta2) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Owner
ca: Propietari

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Yearly
ca: Anualment

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Parent id
ca: Id del pare

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Master
ca: Mestre

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
