Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
