Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: - All -
ka: - ყველა -
