Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta4) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
