Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta5) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
