Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta5) - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Revisions
nl: Revisies

en: Price
nl: Prijs

en: Customer
nl: Klant

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Apply
nl: Toepassen

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: Initial charge
nl: Initiële bijdrage

en: Parent id
nl: Bovenliggend ID

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Mobile number
nl: Gsm-nummer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Client id
nl: Klant-ID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen
