Vipps Recurring Payments (8.x-1.28-beta6) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Price
is: Verð

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Owner
is: Eigandi

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
