Vipps Recurring Payments (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Asc
el: Αύξ
