Vipps Recurring Payments (8.x-2.2-beta1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
